REFERENCE

Spolupodíleli jsme se na zabezpečení prestižního závodu RALLY BOHEMIA v rámci celého závodního víkendu.

Rally Bohemia 2019, 2020

Na Autodromu Sosnová u České Lípy zabezpečujeme zdravotnickou službu pro závodníky i diváky na skvělé driftařské akci v produkci CDS. Je to jedna z nejlepších akcí, kterou jsme dělali. Spousta adrenalinu, skvělých aut a ještě lepších řidičů.

CZECH DRIFT SERIES

Autodrom Sosnová patří mezi naše největší partnery. Od roku 2017 se podílíme na zdravotnickém zabezpečení všech akcí pořádaných v produkci autodromu.

Na základě pozitivních zkušeností jsme oslovováni i externími pořadateli, kteří areál autodromu využívají.

Autodrom Sosnová

Na závodišti v Nové Pace jsme od srpna 2019 převzali kompletní zdravotnickou péči při závodech a akcích. V dálších letech na nás čeká ME a MMČR v Autocrosse.

Auto klub v AČR Nová Paka

S Týmem Silniční Bezpečnosti spolupracujeme od roku 2018. V rámci jejich kurzů a projektů se podílíme na edukaci a zabezpečení bezpečnosti pro všechny účastníky.

 

Dále se podílíme na tvorbě projektů zaměřených na školení první pomoci a resuscitace.

Tým Silniční Bezpečnosti

Pro spolek Stop Nehodám zabezpečujeme prosefionální zdravotnické asistence na všech jejich kurzech.

STOP Nehodám

Od sezóny 2019/2020 jsme navázali spolupráci s HC Vlci Jablonec nad Nisou.   V rámci spolupráce zde zabezpečujeme zdravotnickou asistenci na všech zápasech mládeže.

HC VLCI JABLONEC NAD NISOU

Pro Auctor Racing jsme kompletně zajišťovali zdravotnickou asistenci při Mistrovství zóny střední Evropy v Rallycrosu na Autodromu Sosnová.

Auctor Racing

©2020 by Emergency Medical Support Liberec | Filip Chaloupek, DiS.